wtorek, 29 grudnia 2015

Różowa pantera :)... Projekt 17/2015

Przyznam, że końcówka roku była dla mnie bardzo pracowita i oprócz zwykłej przedświątecznej krzątaniny zorganizowałam sobie inną pracę :) Z tej mojej nadgorliwości powstał kolejny prezent wydziergany z myślą o małej Lilce. Różowy kocyk wydziergany na wymiar około 100 x 100 cm. Kocyk wydziergany z akrylu 100%, bardzo milutka wełna w dotyku i z tego co wiem nowa właścicielka już się nim cieszy :). Całość wykonana na drutach nr 3 i brzeg obrobiony szydełkiem.poniedziałek, 28 grudnia 2015

Czarna zima?? ......Projekt 16/2015

W związku z rozpoczętą zimą, także kalendarzową zamieszczam poniżej wydziergany czarny komplet. Komplet udało się wykonać wyjątkowo szybko na drutach nr 12 :) więc sprawnie poszło. 
Wzór również nie wymagający ściągaczowy, jednak dający fajny efekt na tak grubych drutach. Komplet był wykonany na zamówienie na prezent :), więc kolorystyka została mi narzucona. Osobiście wolę "dłubać" w weselszych kolorach, zwłaszcza w długie zimowy wieczory, ale nie było najgorzej :). 
Efekt możecie ocenić sami:


niedziela, 27 grudnia 2015

Wyniki Mikołajkowego Candy!!!!!

W pierwszej kolejności dziękuje wszystkim za udział w moim Candy :) i przepraszam za opóźnienie w rozstrzygnięciu wyników. Niestety okres świąteczny okazał się dość niefortunny na tego typu konkursy. Zapewne nie tylko ja miałam ograniczone pokłady czasu i energii. W każdym razie mam przyjemność ogłosić że poniższa niespodzianka:trafi do:SERDECZNIE GRATULUJĘ !!!!
Zwyciężczynię proszę o kontakt na adres mailowy : melancholia.mgk@gmail.com w celu podania danych do przesłania nagrody :). Serdecznie dziękuje za udział w zabawie oraz regularne czytanie mojego bloga :). 
Pozdrawiam serdecznie i chociaż już po Świętach to życzę wszystkiego dobrego i szampańskiej zabawy dla wszystkich uczestników zabawy oraz czytelników bloga. 

niedziela, 6 grudnia 2015

Mikołajkowe Candy...

Uwaga, ogłaszam Mikołajkowe Candy!!!!!

 Mikołajkowe Candy


Candy trwa do 20.12 i może w nim wziąć udział każdy blogger/ bloggerka :) pisząc komentarz pod zamieszczonymi poniżej zdjęciami oraz należy zamieścić powyższy banner na swoim blogu, na czas trwania zabawy.
Serdecznie wszystkich zapraszam i życzę miłej zabawy :). 

Gracie między innymi o...

świąteczny mini świecznik, wykonany przeze mnie :)


Kubek z wydzierganym przeze mnie świątecznym otulaczem.