poniedziałek, 23 stycznia 2017

Miodowy sweterek z samochodzikami

W końcu kolejna praca dla "pana samochodzik" być może, doczekała się wykończenia i nareszcie mogę ją w pełni zaprezentować. Przygotowania do nowej roli sprawiają, że coraz częściej się zastanawiam jak ten maluch będzie wyglądał, do kogo będzie podobny i jaki będzie miał charakter. Niestety muszę jeszcze trochę poczekać zanim się dowiem tych wszystkich rzeczy, tymczasem przelewam wszystkie moje emocje, nadzieje i szczęście na moje prace. Niestety w 8 miesiącu coraz bardziej dokuczają mi cierpnące ręce,więc nie mogę dziergać tyle, co wcześniej ;/ ale nie poddaje się i kosztem nie przespanych nocy coś tam powstaje :). Mam nadzieję, że i te wyczarowane sweterki przypadną Wam do gustu. 
Ponieważ babcia również nie próżnuje :), nie mogę pominąć jeszcze jednego modelu, wydzierganego przez babcie, a wykończonego przeze mnie. Jak będziemy działać w takim tempie, to niedługo braknie miejsca na te wszystkie piękności na nowo przygotowanych półkach :).
niedziela, 8 stycznia 2017

Prezencik od Babci


Kontynuując temat tworzenia małych sweterków, poniżej zamieszczam wyczarowane w pocie czoła prezenty od babci. Pierwszy to seledynowy sweterek wykonany z akrylu 100%. Rozmiar jest naprawdę maluśki, aż się zastanawiam czy nie za mały, ale jeszcze 2 miesiące i się wszystko okaże :). Druga praca to fioletowy sweterek również zapinany z wrabianymi warkoczami i trójkątami. Sweterek również został wykonany z akrylu 100%, chyba babcia się stresuje, że mamy za mało ciepłych ubranek a przecież marzec to nie sam środek wiosny :).