Podsumowanie 2015 roku

Podsumowując rok 2015, zdecydowanie był dla mnie mniej łaskawy od poprzedniego w sprawach prywatnych i zdrowotnych, ale łaskawszy w zawodowych. Biorąc pod uwagę mój udział w różnego rodzaju zabawach typu "52 projekty w ciągu 2015 roku" albo "52 książki przeczytane w 2015 roku"  = 17+9 = 26. Można powiedzieć że łącznie mam cel zrealizowany w 50% :). Permanentny brak czasu również na przyjemności, nie pozwolił mi zrealizować wszystkich założonych postanowień noworocznych, ale komu się udaje zrealizować wszystkie postanowienia? Ostatnio słyszałam w radiu audycję na temat postanowień noworocznych. Podobno wszystko zależy od formy postanowienia, naukowcy twierdzą, że powinniśmy stawiać sobie pytania. Nie do końca ta forma mnie przekonuje... Jednak żeby nie narzekać później, że się nie udało znów, może warto spróbować? Życzę Wam aby wszystkie Wasze postanowienia doszły do skutku !!

A poniżej zamieszczam moje wyczarowane dziergadełka z 2015 roku :)


W tym roku również zainteresował mnie Decoupage, co prawda nadal raczkuję w tej dziedzinie, ale poniżej link do moich wypocin mniej lub bardziej udanych :)
Komentarze

Ewa pisze…
Pomyślności w Nowym Roku - u mnie też różnie z tymi postanowieniami było , jedno co mi wyszło to czytanie to może przy tym zostańmy !
Melancholia pisze…
heh grunt to dobry plan :)
Ania pisze…
Widzę, że miałaś pracowity rok. Życzę Ci, aby ten 2016 też był pełen weny i chęci tworzenia.
Ja nie robię postanowień.Serdecznie pozdrawiam w Nowym Roku i dużo nowych dzieł sztuki.
Ja nie robię postanowień.Serdecznie pozdrawiam w Nowym Roku i dużo nowych dzieł sztuki.
Ludwika pisze…
Bogato było:)To niech w tym roku też się dzieje, powstaje, przybywa
Marta T pisze…
Pracowity rok za Tobą ;) Powodzenia

Popularne posty