środa, 20 stycznia 2016

Zimowa moda ...

W całym tym świątecznym ferworze zapomniałam się pochwalić moimi zdobyczami. Przecież święta również nie mogły się obyć bez dziergania i nowych inspiracji. Tym razem znalazłam je w kolejnym numerze VERENY. Zaczynam przekonywać się do wzorzystych swetrów - żakardowe motywy mnie urzekły.
Kilka oryginalnych wdzianek... 
Wiem, że już "po terminie" ale nie mogłam pominąć kilku stron ze świątecznymi dodatkami. Dziecięce sprawy...


wtorek, 5 stycznia 2016

Podsumowanie 2015 roku

Podsumowując rok 2015, zdecydowanie był dla mnie mniej łaskawy od poprzedniego w sprawach prywatnych i zdrowotnych, ale łaskawszy w zawodowych. Biorąc pod uwagę mój udział w różnego rodzaju zabawach typu "52 projekty w ciągu 2015 roku" albo "52 książki przeczytane w 2015 roku"  = 17+9 = 26. Można powiedzieć że łącznie mam cel zrealizowany w 50% :). Permanentny brak czasu również na przyjemności, nie pozwolił mi zrealizować wszystkich założonych postanowień noworocznych, ale komu się udaje zrealizować wszystkie postanowienia? Ostatnio słyszałam w radiu audycję na temat postanowień noworocznych. Podobno wszystko zależy od formy postanowienia, naukowcy twierdzą, że powinniśmy stawiać sobie pytania. Nie do końca ta forma mnie przekonuje... Jednak żeby nie narzekać później, że się nie udało znów, może warto spróbować? Życzę Wam aby wszystkie Wasze postanowienia doszły do skutku !!

A poniżej zamieszczam moje wyczarowane dziergadełka z 2015 roku :)


W tym roku również zainteresował mnie Decoupage, co prawda nadal raczkuję w tej dziedzinie, ale poniżej link do moich wypocin mniej lub bardziej udanych :)